Praca

BATORY PROPERTY sp. z o.o. Sp. K.

zarządzająca m.in. centrami handlowymi w Gdyni, Bydgoszczy i Giżycku

poszukuje do pracy w biurze Spółki w Gdyni

KONSERWATORA

Opis stanowiska:

  • obsługa techniczna obiektu,
  • wykonywanie napraw, konserwacji, remontów ,
  • kontrola, obsługa urządzeń i instalacji,
  • nadzorowanie pracy serwisów technicznych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w zakresie obsługi technicznej urządzeń i instalacji elektrycznych oraz sanitarnych,
  • świadectwo kwalifikacyjne, co najmniej E, Gr. I,
  • działalność gospodarcza,
  • dyspozycyjność,

znajomość programów MS Office oraz prawo jazdy kat. B, będą dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej finansowo, rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności

Kontakt:

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie dokumentów (CV i list motywacyjny) wraz ze zdjęciem na adres: praca@batory.com.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz.U 2014, Poz. 1182).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

ⓒ Grupa Batory

Realizacja: Web Room Studio