fbpx Batory Projekt – Lokalny deweloper - Mieszkanie czy dom? Postaw na rozsądny kompromis.

Mieszkanie w domu szeregowym ma wiele zalet.

Pierwsza i podstawowa: jest doskonałym kompromisem między mieszkaniem w bloku, a zakupem, czy też budową domu wolnostojącego. Niewątpliwie, w znacznie niższym budżecie, pozwala zrealizować marzenie o domu z własnym ogrodem.

 

Domy szeregowe często znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, w niedalekiej odległości od centrum miasta, szkół oraz sklepów.

Wysoka dostępność oferty handlowo- usługowej w pobliżu miejsca zamieszkania jest szczególnie ważna dla osób pragnących żyć w zgodzie z ideą miasta 15- minutowego, ceniących sobie wygodę.
Na osiedlach domów w zabudowie szeregowej, projektuje się przydomowe, przynależne ogrody, o zróżnicowanej powierzchni, tak aby każdy mógł wybrać dom z w zgodzie ze swoimi potrzebami. Dla każdego coś dobrego, znajdzie się miejsce na stworzenie strefy wypoczynkowej, kącika do realizacji pasji ogrodniczej czy małego placu zabaw dla swoich pociech.

Mieszkanie w ,,szeregowcu’’ wiąże się, ze zdecydowanie niższymi kosztami eksploatacji, niż w przypadku domu wolnostojącego.

Zabudowa szeregowa jest zwarta, a ściany między lokalowe są wspólne z sąsiadem obok, co znacznie obniża koszt ogrzewania względem domu jednorodzinnego. Na wysoki poziom bezpieczeństwa na osiedlu domków szeregowych wpływa czujne sąsiedzkie oko – każdy chce jak najlepiej zadbać o wspólną własność.
Wspólna własność – mniejsza odpowiedzialność. Nad konserwacją oraz dobrym stanem elementów zewnętrznych budynku takich jak: elewacja czy dach; najczęściej, czuwa wspólnota.

A jeśli o wspólnocie mowa – to szansa na budowanie dobrych relacji sąsiedzkich!

Chcesz zainwestować w nasze projekty?

Możemy spotkać się w biurze w centrum Gdyni, na terenie inwestycji, lub porozmawiać przez telefon. Jak Ci wygodniej.

    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.