fbpx Batory Projekt – Lokalny deweloper - Park Handlowy Batory w Bydgoszczy

Park Handlowy Batory w Bydgoszczy to pierwszy komercyjny projekt w portfolio dewelopera Batory Projekt z Gdyni. Obiekt o powierzchni handlowej blisko 10 000 metrów kwadratowych został oddany do użytku we wrześniu 2010 roku.

Zakres inwestycji obejmował budowę nowoczesnego kompleksu handlowego o powierzchni ponad 10 000 metrów kwadratowych, zlokalizowanego w dogodnej części Bydgoszczy. Deweloper zajął się również kompleksową komercjalizacją powierzchni. Proces ten został przeprowadzony zwracając uwagę na potrzeby lokalnych klientów w tamtym czasie.

Po zakończeniu budowy i komercjalizacji, deweloper przejął również zarządzanie budynkiem, zapewniając usługi administracyjne, techniczne oraz utrzymanie terenów wspólnych.

 

 

 

Od samego początku istnienia inwestycji, w obiekcie zagościli najemcy, którzy wzbogacili ofertę handlową Parku Handlowego.

Wśród nich można wymienić jeden z pierwszych sklepów TKMaxx w Polsce, który jest jednocześnie pierwszym sklepem tej sieci w Bydgoszczy i trzynastym w kraju. W Parku Handlowym Batory znalazł się również multimarket Jula, salon Media Expert, sklep meblowy Kler oraz sklep sportowy Sports Direct.

Wszyscy najemcy to duże, sieciowe marki, które z pewnością do dnia dzisiejszego przyciągają uwagę klientów z Bydgoszczy i okolic. Sukces inwestycji może być przypisany zarówno deweloperowi, który zbudował nowoczesny kompleks handlowy, jak również najemcom, którzy wypełnili obiekt swoją ofertą handlową. Park Handlowy Batory to doskonały przykład na to, jak dobry dobór najemców może wpłynąć na sukces inwestycji i zainteresowanie nią klientów.

 

 

Park Handlowy Batory okazał się sukcesem, ciesząc się dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów, jak i potencjalnych inwestorów.

W 2019 roku, w pełni skomercjalizowany, Park Handlowy Batory został sprzedany. Nowy nabywca uzupełnił swój portfel inwestycyjny o dobrze prosperujący obiekt, który do dzisiaj cieszy się dużą popularnością klientów. W ten sposób Batory Projekt nabył doświadczenie zarówno w zakresie budowy, komercjalizacji oraz sprzedaży komercyjnego projektu deweloperskiego.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej nowej inwestycji!

Batory Projekt po raz kolejny stawia na jakość i nowoczesne rozwiązania, tworząc tym razem unikalny kompleks mieszkalny.

 

Chcesz zainwestować w nasze projekty?

Możemy spotkać się w biurze w centrum Gdyni, na terenie inwestycji, lub porozmawiać przez telefon. Jak Ci wygodniej.

    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.