fbpx Batory Projekt – Lokalny deweloper - Sprzedaż II etapu osiedla Wiczliński Potok rozpoczęta!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w rozpoczynamy sprzedaż II etapu naszego osiedla Wiczliński Potok!

II etap osiedla obejmuje 22 domy każdy z własnym ogrodem i funkcjonalnym układem pomieszczeń, co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych.

Aby nasze domy jeszcze bardziej odpowiadały Państwa oczekiwaniom zdecydowaliśmy się podwyższyć ich standard w porównaniu do pierwszego etapu naszej inwestycji. Wszystkie domy skrajne, które nie posiadają garażu w bryle budynku posiadać będą wiatę garażową na 2 auta w cenie domu. Dodatkowo wprowadzamy cekolowanie (gładzie) ścian oraz sufitów wraz z pierwszym malowaniem, kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny 24 kW (brak konieczności posiadania zbiornika na ciepłą wodę), czy przygotowanie przepustu pod montaż paneli fotowoltaicznych. Więcej o elementach standardu mogą poczytać Państwo w załączonym standardzie wykończenia.

Domy będą gotowe do odbioru w drugiej połowie 2022 roku. Już teraz możemy rozpocząć podpisywanie umów rezerwacyjnych – jeśli są Państwo zainteresowani to bardzo prosimy o kontakt.

Chcesz zainwestować w nasze projekty?

Możemy spotkać się w biurze w centrum Gdyni, na terenie inwestycji, lub porozmawiać przez telefon. Jak Ci wygodniej.

    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.