Wiczliński Potok – sprzedaż rozpoczęta

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż domów na osiedlu Wiczliński Potok.

 

Wiczliński Potok to osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane w intensywnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni – Wiczlinie.

 

Osiedle Wiczliński Potok jest doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, sąsiedztwo lasu i jednocześnie bliskość centrum miasta. Starannie zaprojektowane, ogrodzone osiedle z zadbaną infrastrukturą , placem zabaw i elegancką fasadą budynków tworzy komfortową przestrzeń życia.

 

W każdym z oferowanych domów o łącznej powierzchni ok. 160 m2 został zaprojektowany przestronny parter z salonem, aneksem kuchennym i łazienką, piętro domu bez skosów z 3 sypialniami i łazienką oraz przestronne poddasze. Dodatkowo dom posiada garaż w bryle budynku i własny ogród. Domy oddane w Państwa ręce są w standardzie deweloperskim, cechuje je wysoka klasa użytych materiałów i solidne wykonanie. Ogrzewanie podłogowe, duże przeszklenia, suwane drzwi wyjściowe z salonu do ogrodu, możliwość montażu kominka w salonie, schody żelbetowe na poddasze, to tylko niektóre z wielu atutów domów znajdujących się w naszej ofercie.

 

Projektując osiedle Wiczliński Potok mieliśmy na celu uzyskanie funkcjonalnego domu w cenie mieszkania. Ceny domów od 469 000 zł.

 

 Przy zakupie domu istnieje możliwość skorzystania z programu MDM na 2018 r.

 

LOKALIZACJA

■   5 minut dojazdu samochodem do obwodnicy Trójmiasta

■   15 minut dojazdu samochodem do centrum Gdyni

■   Połączenie do Śródmieścia autobusem linii 140, 147 i 172 z przystanku autobusowego Potok Wiczliński

■   Osiedle w całości ogrodzone z bramą wjazdową od strony ul. Wiczlińskiej

■   W odległości 10 minut spacerem od osiedla znajduje się Szkoła Podstawowa nr 37, przedszkole, sklepy spożywcze i usługowe

 

*wizualizacje mają charakter poglądowy

 

Więcej na www.wiczlinskipotok.pl i w Biurze Sprzedaży:

ul. 10 lutego 11

81-366 Gdynia

a.magryta@batory.com.pl

+48 514 935 597

ⓒ Grupa Batory

Realizacja: Web Room Studio