Praca

BATORY PROPERTY sp. z o.o. Sp. K.

zarządzająca m.in. centrami handlowymi w Gdyni, Bydgoszczy i Giżycku

poszukuje do pracy w biurze Spółki w Gdyni

SPECJALISTY DS. TECHNICZNO-ADMINISTRACYJNYCH

Opis stanowiska:

  • administrowanie nieruchomościami komercyjnymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • dobra znajomość programów MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • dodatkowym atutem będą: doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, licencja zarządcy nieruchomości, świadectwa kwalifikacyjne różnych grup uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej finansowo, rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności

Kontakt:

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie dokumentów (CV i list motywacyjny) na adres: praca@batory.com.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz.U 2014, Poz. 1182).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

ⓒ Grupa Batory

Realizacja: Web Room Studio